asansör - asansör imalatı - asansör kabinleri - izmir - asansör fırması, asansör firmaları, yürüyen merdiven, yürüme bandı, yük asansörleri, şahıs asansörleri

Asansör Firması

 

Active Image

ACE olarak tüm çabamız daha rahat hareket edebilen bir dünya için...

Asansör ve yürüyen merdiven konusunda ülkemizin  ve İzmir'in önde gelen firmalarından  biri olmanın getirdiği sorumluluk ve tecrübeyle  "önce insan ve güvenlik" prensibiyle çalışıyoruz.

Türkiye ve özellikle Ege'de dev projelere imza atıyor ve imalattan montaja, bakımdan teknik desteğe kadar tüm detaylarıyla hizmet veriyoruz. 

Emniyet ve Kalite unsurunu vazgeçilmez olarak gördüğümüz için tüm hizmetlerimiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi eksenine oturtulmuş ve  AB Teknik Mevzuatı 95/16/EC sayılı Asansör Direktifi Ek XIII (Modül H) uyarınca Kalite Güvenlik Sistemi tasdik edilmiştir.


Firmamız, Şahıs Asansörleri, Yük Asansörleri, Sedye Asansörleri, Engelliler için Özel Merdiven Asansörleri, Yürüyen Merdiven & Bant konularında profesyonel imalat, montaj ve satış sonrası servis hizmetleri vermektdir.


asansör

Merdiven Asansörleri
 
 Panaromik Asansörler 

 Hidrolik Asansörler 

Active Image Active Image Active Image


Hayat hepimiz için engellerle doludur. Bu engelleri aşmak bazılarımız için çok zor olsa da ACE olarak bu engelleri kaldırmaya yardımcı olmak ana hedeflerimiz arasındadır.

Ürünlerimiz her olası duruma çözüm üretebilmek amacıyla geliştirilmiş ve merdiven asansörlerimiz iç ve dış mekan olmak üzere düz veya döner merdivenlere uygun üretilmiştir.

 


ACE
' nin teknoloji ve estetikte yakaladığı mükemmellik, panoramik asansörlerde tümüyle ön plana çıkmaktadır. Tasarım ve Dizayn mühendisliğini, transparan estetikle bütünleştiren ACE, çok çeşitli panoramik kabin dizaynları sunmaktadır. 

 
ACE
Hidrolik asansörler konusunda da uzmandır. Tasarım ve Dizayn grubumuzun oluşturduğu hidrolik çözümlerin tesisini başarıyla gerçekleştirirken, Avrupa'nın en kaliteli hidrolik üniteleri olan KLEMANN ve LEISTRITZ markalarını kullanmaktayız. 

asansör

Active Image
 

Bir bina inşa ederken üzerinde en çok duracağınız konu asansör olmalı... Çünkü bina tamamlandıktan sonra, beğenilmeyen tüm aksamlar, kapılar, pencereler, boya vs. kolaylıkla değiştirilebilir, zevkinize göre yenilenebilir. Peki ya asansörden memnun kalmazsanız?

Ortaya çıkacak zaman kaybı, maddi kayıp ve binanın göreceği zarar, telafisi güç sonuçlar doğurur. Ya da bu değişim hiçbir zaman gerçekleşmeyebilir. Ki bu, daha büyük bir olasılıktır.

ACE'nin projelendirdiği ve hizmete sunduğu asansörler ise, satış sonrası servis hizmetleriyle, teknolojik ömrü elverdiği müddetçe çalışacaktır. 

asansör

Yürüyen Merdiven
 Asansör Kabinleri

 Yük Asansörleri

Active Image
 
Active Image
 Active Image
Yürüyen merdivenler, her tip bina için vazgeçilmez taşıma sistemleridir. Yüksek teknoloji ve etkileyici dizaynlarıyla da binanın değerini artıran unsurların başında gelirler. ACE çok geniş model yelpazesiyle modern taşıma sistemlerinde günümüz ihtiyaçlarının her birini karşılayabilmektedir.  

ACE, ihtiyacınıza uygun kabin ve iç tasarımı için sınırsız denebilecek imkânlar sağlar. Kabin ve kabin karkasları komponentlerimizi, sizin beğeni ve isteklerinize uygun olarak en kaliteli, sağlam ve güvenli olacak şekilde üretiyor ve siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz.

 Fabrika, depo ya da otoparklarda kullanılmak üzere tesis ettiğimiz hidrolik ya da makinalı ACE marka asansörlerimiz ağır ortam şartlarında başarıyla çalışır.
Tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre tasarlanan yük asansörleri, 500 Kg’dan 10.000 Kg’a kadar çeşitli kapasitededir.
 
Advertisement

Site İçi Arama

Yorumlarınız

Hakkımızdaki Fikirleriniz
 

Sponsor

Destekleyenler

Web Tasarım
Partner

Rss Kaynakları

web tasarım
DigiPara Liftdesigner We use DigiPara Liftdesigner for elevator drawings