asansör - asansör imalatı - asansör kabinleri - izmir - asansör fırması, asansör firmaları, yürüyen merdiven, yürüme bandı, yük asansörleri, şahıs asansörleri

Asansr Firması

 

Active Image

ACE olarak tüm çabamız daha rahat hareket edebilen bir dünya için...

Asansör ve yürüyen merdiven konusunda ülkemizin  ve İzmir'in önde gelen firmalarından  biri olmanın getirdii sorumluluk ve tecrübeyle  "önce insan ve güvenlik" prensibiyle çalııyoruz.

Türkiye ve özellikle Ege'de dev projelere imza atıyor ve imalattan montaja, bakımdan teknik destee kadar tüm detaylarıyla hizmet veriyoruz. 

Emniyet ve Kalite unsurunu vazgeçilmez olarak gördüümüz için tüm hizmetlerimiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi eksenine oturtulmu ve  AB Teknik Mevzuatı 95/16/EC sayılı Asansör Direktifi Ek XIII (Modül H) uyarınca Kalite Güvenlik Sistemi tasdik edilmitir.


Firmamız, Şahıs Asansörleri, Yük Asansörleri, Sedye Asansörleri, Engelliler için Özel Merdiven Asansörleri, Yürüyen Merdiven & Bant konularında profesyonel imalat, montaj ve satı sonrası servis hizmetleri vermektdir.


asansör

Merdiven Asansörleri
 
 Panaromik Asansörler 

 Hidrolik Asansörler 

Active Image Active Image Active Image


Hayat hepimiz için engellerle doludur. Bu engelleri amak bazılarımız için çok zor olsa da ACE olarak bu engelleri kaldırmaya yardımcı olmak ana hedeflerimiz arasındadır.

Ürünlerimiz her olası duruma çözüm üretebilmek amacıyla gelitirilmi ve merdiven asansörlerimiz iç ve dı mekan olmak üzere düz veya döner merdivenlere uygun üretilmitir.

 


ACE
' nin teknoloji ve estetikte yakaladıı mükemmellik, panoramik asansörlerde tümüyle ön plana çıkmaktadır. Tasarım ve Dizayn mühendisliini, transparan estetikle bütünletiren ACE, çok çeitli panoramik kabin dizaynları sunmaktadır. 

 
ACE
Hidrolik asansörler konusunda da uzmandır. Tasarım ve Dizayn grubumuzun oluturduu hidrolik çözümlerin tesisini baarıyla gerçekletirirken, Avrupa'nın en kaliteli hidrolik üniteleri olan KLEMANN ve LEISTRITZ markalarını kullanmaktayız. 

asansör

Active Image
 

Bir bina ina ederken üzerinde en çok duracaınız konu asansör olmalı... Çünkü bina tamamlandıktan sonra, beenilmeyen tüm aksamlar, kapılar, pencereler, boya vs. kolaylıkla deitirilebilir, zevkinize göre yenilenebilir. Peki ya asansörden memnun kalmazsanız?

Ortaya çıkacak zaman kaybı, maddi kayıp ve binanın görecei zarar, telafisi güç sonuçlar dourur. Ya da bu deiim hiçbir zaman gerçeklemeyebilir. Ki bu, daha büyük bir olasılıktır.

ACE'nin projelendirdii ve hizmete sunduu asansörler ise, satı sonrası servis hizmetleriyle, teknolojik ömrü elverdii müddetçe çalıacaktır. 

asansör

Yürüyen Merdiven
 Asansör Kabinleri

 Yük Asansörleri

Active Image
 
Active Image
 Active Image
Yürüyen merdivenler, her tip bina için vazgeçilmez taıma sistemleridir. Yüksek teknoloji ve etkileyici dizaynlarıyla da binanın deerini artıran unsurların baında gelirler. ACE çok geni model yelpazesiyle modern taıma sistemlerinde günümüz ihtiyaçlarının her birini karılayabilmektedir.  

ACE, ihtiyacınıza uygun kabin ve iç tasarımı için sınırsız denebilecek imkânlar salar. Kabin ve kabin karkasları komponentlerimizi, sizin beeni ve isteklerinize uygun olarak en kaliteli, salam ve güvenli olacak ekilde üretiyor ve siz deerli kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz.

 Fabrika, depo ya da otoparklarda kullanılmak üzere tesis ettiimiz hidrolik ya da makinalı ACE marka asansörlerimiz aır ortam artlarında baarıyla çalıır.
Tesis edildii binanın en zor artlarına göre tasarlanan yük asansörleri, 500 Kg’dan 10.000 Kg’a kadar çeitli kapasitededir.
 
Advertisement

Yorumlarınız

Hakkımızdaki Fikirleriniz
 

Sponsor

Destekleyenler

Web Tasarım
Partner

Rss Kaynakları

web tasarım
DigiPara Liftdesigner We use DigiPara Liftdesigner for elevator drawings